KONST / Litografier / Färgserigrafi 13956009
nr 1395 6009
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 69/75, daterad 1976, oramat löst blad. Motivet: ca 71x50 cm. Bladets mått: ca 106x79 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:49:22
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe